Sportovni-podlaha-6

Tarkett Omnisports®

Tarkett Omnisports jsou vinylové víceúčelové sportovní povrchy, které byly navrženy, aby vyhověly širokému spektru sportovních akcí. Tarkett Omnisports je k dodání v pěti sílách tak, aby uspokojil různé požadavky na tlumení nárazu a výkonových požadavků všech sportovních úrovní a použití.

Omnisports Compact®
Vinyl o síle 2mm. V souladu s evropskou normou EN 14904 může být Omnisports Compact položen pouze v kombinaci s přidaným pružným roštem. Například s HARO MONTREAL 21®.

Omnisports Speed®
Vinyl o síle 3,45mm. V souladu s evropskou normou EN 14904 může být Omnisports Speed® položen pouze v kombinaci s přidaným pružným roštem. Například s HARO MONTREAL 21®.

Omnisports Training®
Vinyl o síle 5mm. V souladu s evropskou normou EN 14904 může být Omnisports Training® položen pouze v kombinaci s přidaným pružným roštem. Například s HARO MONTREAL 21®.

Omnisports Reference®
Bodově elastický vinyl o síle 6,5mm je sportovní povrch s vysokou absorbcí nárazu, podporou nohy a dobrými hracími vlastnostmi. Povrch splňuje požadavky EN 14904 a sportovních asociací i bez použití přidaného pružného roštu.

Omnisports Excel®
Bodově elastický vinyl o síle 8,3mm je sportovní povrch kombinující vyšší absorbci nárazu se silnou povrchovou reakcí pro odskok míče a kontrolu nohy. Povrch splňuje požadavky EN 14904 a sportovních asociací i bez použití přidaného pružného roštu.

Katalog Tarkett Omnisports (PDF)

Tyto sportovní povrchy jsou certifikovány podle normy ČSN EN 14904 : 2006 povrchy pro sportoviště - vnitřní povrchy pro multi-sportovní využití.

Tarkett_vrstvy_compact1